برای پیش ثبت نام در خانه بازی میتوانید از طریق فرم زیر اقدام فرمایید:

خانه بازی یک محل شاد و دوست داشتنی برای کودکان 2 تا 7 سال است. معمولا درون خانه های بازی انواع اسباب بازی ها، بازی های گروهی، بازی های ریتمیک، بازی های فکری، بازی های حرکتی-ورزشی و برنامه های سرگرم کننده دیگر مثل قصه خوانی، شعر خوانی و تماشای انیمیشن های آموزنده و جذاب در محیط خانه بازی فراهم است.

پیش ثبت نام برای خانه بازی این امکان را برای والدین فراهم میکند تا با خیالی آسوده در زمان مشخص شده و به مدت مشخص کودک خود را به خانه بازی برده تا اوقات فراغت خود را در آنجا سپری کند. با انجام پیش ثبت نام برای خانه بازی نگرانی از بابت عدم پذیرش بعلت تکمیل ظرفیت یا مغایرت تاریخ و زمان مدنظر والدین با برنامه خانه بازی وجود نخواهد داشت.

خانه بازی پیشروپلاس یکی از برترین خانه بازی های تهران شناخته میشود که به علت طراحی محیط جذابی که دارد هر کودکی را مشتاق میکند تا وارد این محیط شود. علاوه بر این در خانه بازی پیشروپلاس به تمام نکات ایمنی لازم برای جلوگیری از هرگونه صدمه به کودکان فکر شده است.

در پیشروپلاس به کادر فعال در مجموعه اهمیت زیادی داده میشود. این مسئله موجب شده تا کادری تحصیل کرده و فعال در حوزه مراقبت از کودک همواره در طول زمان حضور کودکان در مجموعه خانه بازی پیشروپلاس بر فعالیت های آنها ناظر باشند.